Informacje o mieście Balczik w Bułgarii

Thracian Cliffs Golf Course

Thracian Cliffs Golf Course

Wrz 8, 2015

Thracian Cliffs Golf & Spa Resort położony jest na wybrzeżu Morza Czarnego, 40 minut na północ od Warny. Ośrodek oferuje 18 dołkowe pole golfowe, hotele 4 i 5 gwiazdkowe, wille, apartamenty, centrum spa, klub golfowy. Pole golfowe jest rozłożone na powierzchni 85 hektarów i znajduje się na wysoko położonej działce, z widokiem na morze. Liczne restauracje, kluby, centrum handlowe i port jachtowy znajdują się w kompleksie. I tak jak komfortowe kwatery Chorwacja oferuje z dodatkowymi pakietami i usługami, tak i Thracian Cliffs Golf & Spa Resort zapewnia liczne, różnorodne usługi.

Otoczone chropowatymi, nadmorskimi klifami i ogromem błękitu Morza Czarnego, 18-dołkowe pole dołkowe Gary’ego Player’a, jego popisowy projekt, ma jedną z najbardziej malowniczych lokalizacji na ziemi.

Znajdujący się w obrębie Marina Village, Club House – klub golfowy, oferuje golfistom wygodne miejsce do spotkań, rozpoczęcia dnia smacznym posiłkiem lub napojem, zanim zaczną swoją przygodę na polu, jak miejsce po powrocie z pola by powspominać najważniejsze wydarzenia dnia.
Pełna obsługa Pro Shop znajduje się w sąsiedztwie Club House z szeroką gamą odzieży dla golfistów, sprzętu i piłek golfowych – to, co zawodnik powinien mieć w dużej ilości w torbie na tym spektakularnym polu golfowym.

Widoki na morze są tutaj w obfitości i z każdego dołka jest oszałamiający widok na klify i wybrzeża Morza Czarnego. Takich widoków na pewno nie zaoferuje ani chorwacka Privlaka, ani żadna miejscowość w Bułgarii.

Konstrukcja Gary’ego Player’a to prawdziwe wyzwanie dla golfistów, zarówno jeśli chodzi o stopień trudności, jak i długość, ale z nowoczesnym designem stanowi świetne doświadczenie dla golfistów o każdym stopniu umiejętności. Można śmiało powiedzieć, że każdy dołek to popisowa dziura, ale 6-ty dołek to coś, o czym wszyscy będą pamiętać. Znajduje się on na szczycie klifu, jakieś 40 metrów poniżej wcięcia na wzgórzu i otoczony przez docierające fale Morza Czarnego.
Thracian Cliffs Golf ma szansę stać się jednym z najlepszych pól golfowych na świecie.