Informacje o mieście Balczik w Bułgarii

Pole golfowe Lighthouse Golf Club&Spa Resort

Pole golfowe Lighthouse Golf Club&Spa Resort

Wrz 8, 2015

Położony na przepięknym płaskowyżu z zapierającym dech w piersiach widokiem na morze, na obrzeżach malowniczej miejscowości Bałczik, Lighthouse Golf Resort to jedno z najpiękniej zlokalizowanych ośrodków Bułgarii. Ten charakterystyczny nowy resort, z bezkonkurencyjną lokalizacją 35km od międzynarodowego lotniska w Warnie i ze światowej klasy obiektami staje się jedną z głównych destynacji wypoczynkowych. I podobnie jak włoskie Bibione apartamenty oferuje dla całych rodzin w bardzo atrakcyjnych cenach.

Ian Woosnam jest nie tylko jednym z największych na świecie i najbardziej doświadczonych golfistów, ale również jednym z najbardziej znanych na całym świecie projektantów nowych pól golfowych.

Ostatnim z jego projektów jest Lighthouse Golf Club. Prestiżowe pole golfowe ma stać się jedną z ważniejszych lokalizacji sportowych, rekreacyjnych i wypoczynkowych pośród kurortów w Europie. Apartamenty Bułgaria oferuje tutaj niezwykle luksusowe. Idealny klimat umiarkowany plus wspaniały krajobraz to dodatkowe atuty, które przyciągną tu entuzjastów golfa i amatorów komfortowego wypoczynku.

Do budowy pola golfowego wykorzystywana jest najnowsza technologia, zarówno w projektowaniu systemów nawadniających i odwadniających w celu zoptymalizowania zużycia wody i recyklingu, oraz w korzystaniu najnowszych gatunków traw. Wszystko to ułatwia połączenie doskonałej jakości sportowej z najwyższymi poziomami ochrony środowiska.

Zarówno pole, jak i jego dodatkowe urządzenia zostały zaprojektowane z myślą o graczach, golfistach, którzy chcą grać cały rok. Centralnym punktem jest klub z szeroką gamą urządzeń, w tym profesjonalną nauką, pro shop, restauracją, barem i bezpiecznymi szatniami.

Lighthouse Golf Resort to 18-dołkowe, z par 71 i widokiem na jedną z najpiękniejszych, bułgarskich krajobrazów. Posiada 5 jednostek mieszkalnych i akademię golfa.