Informacje o mieście Balczik w Bułgarii

Pole golfowe Black Sea Rama

Pole golfowe Black Sea Rama

Wrz 8, 2015

Około 7km od miejscowości Bałczik, który znajduje się przed Kavarną, znajduje się pole golfowe i resort BlackSeaRama Golf & Villas. Najłatwiej dostać się tu samochodem, górną, główną drogą Warna – Kavarna i po prostu kierować się drogowskazami.

Jeśli zdecydujesz się na panoramiczną drogę z malowniczymi widokami na morze z lotniska w Warnie, mija się po drodze następujące ośrodki: St. Constantine & Elena, Zlatni Pyasutsi (Złote Piaski), Albena. Za kurortem Albena przejeżdża się przez Kraniewo i miasto Bałczik. BlackSeaRama Golf & Villas położony jest około 7km od miejscowości Bałczik.

Klub znajduje się w widocznym miejscu i w pełni korzysta z rozległych widoków na morze. Zawiera on wszystkie typowe udogodnienia, takie jak szatnie, pro shop, restauracje, bary i salony. Istnieje również obszerny ogródek, gdzie gracze mogą usiąść, wypić drinka i spożywać posiłki podczas oglądania gry na 18 – dołkowym polu golfowym.

W pobliskich miejscowościach można znaleźć różnorodne zakwaterowanie, które podobnie jak noclegi Crikvenica oferuje w atrakcyjnych cenach, są proponowane turystom nie dość, że w ciekawych cenach to z mnóstwem dodatkowych usług.

Udogodnienia rekreacyjne znajdujące się na terenie Black Sea Rama: Głównym miejscem zajęć rekreacyjnych na terenie ośrodka jest 18-dołkowe, międzynarodowe pole golfowe. Kilka działek będzie zagospodarowanych dla sportu i rekreacyjnego wykorzystania. Będą to miejsca bardziej aktywnych sportów, takich jak pływanie, tenis, siatkówka i wiele innych. Inne obiekty, takie jak restauracje i bary znajdują się w budynku klubowym.

Niesamowity widok na morze z wysokości 200 metrów w kierunku wspaniałej i niezwykle zróżnicowanej zatoki Morza Czarnego od Przylądka Kaliakra po Przylądek Galata – to BlackSeaRama pierwsze mistrzowskie pole golfowe w Bułgarii – 18 dołków, par 72, długość 6648 metrów – i pierwszy ukończony projekt Gary’ego Player’a w Europie Wschodniej.

Cały projekt i konstrukcja pola daje graczowi maksimum szans na dobre rundy na wysokiej klasy polu golfowym, gdzie wiatr – jak to zwykle bywa pobliżu morza – jest często znaczącym czynnikiem.

Ten wielokrotnie nagradzany obiekt – Najlepsze nowe pole golfowe na świecie w 2009 roku (w międzynarodowej kategorii konkursu magazynu Golf Inc.) przeznaczony jest do odkrywania cudów gry w golfa.