Informacje o mieście Balczik w Bułgarii

Apartament studio w kompleksie Marina

Apartament studio w kompleksie Marina

Maj 22, 2012

Oferowany apartament typu studio to idealne zakwaterowanie dla maksymalnie 3 osób. Jest to nowoczesne i wygodne miejsce dla pary lub niewielkiej rodziny. Usytuowany jest w przedniej części portu w Balcziku, w kompleksie Marina, gwarantuje zapierające dech w piersiach widoki. Apartament urządzony został luksusowymi meblami. Na wyposażeniu znajduje się klimatyzacja, telewizja kablowa, odtwarzacz DVD. Kuchnia jest w pełni wyposażona i zapewnia najlepsze warunki do samodzielnego przyrządzania posiłków. Zapewniamy pościel i ręczniki. Na dachu kompleksu znajduje się basen z doskonałym barem i widokiem na przystań. Oferujemy także 24 godzinną pomoc w nagłych wypadkach.

Kompleks Marina znajduje się w samym sercu miasta, zaledwie kilka minut spacerem od piaszczystej plaży i jednej z największych atrakcji turystycznych regionu, jakim jest ogród botaniczny w Balcziku. W okolicy istnieje duży wybór restauracji, klubów nocnych usytuowanych przodem do morza.

Kompleks Marina, zresztą jak większość kompleksów oferujących apartamenty w Bułgarii, zapewnia mnóstwo dodatkowych udogodnień- w nowym centrum handlowym położonym na niższych piętrach budynku znajduje się 50 różnego rodzaju sklepów oferujących szeroką gamę kosmetyków, biżuterii i innych upominków. Są tu przytulne restauracje z różnorodną kuchnią, gdzie miłośnicy smacznego jedzenia mogą wypróbować dania przyrządzone przez najlepszych szefów kuchni tradycyjnej i międzynarodowej. Na dole znajduje się również lobby bar, sklep ze słodyczami oraz salon piękności, który został zbudowany by zapewnić komfort i wygodę wszystkich gościom Marina City.

Ceny za wynajem apartamentu kształtują się od 1040PLN/tydzień do 1248PLN/tydzień, przy czym najwyższa cena dotyczy okresu od 16 czerwca do 14 września.
Więcej szczegółów na temat tej nieruchomości znajdą Państwo tutaj.